Logo

Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn

Łukasz Fabiański po świętach może pomału pakować walizki, bowiem jego przygoda z Arsenalem Londyn dobiega końca. Polak jest jednym z pierwszych zawodników, z którym Arsene Wenger chciałby zakończyć współpracę w zbliżającym się okienku transferowym. Podobny los ma czekać Vito Mannone, bowiem wywiera on zbyt małą presje na Wojtka Szczęsnego. Szkoleniowiec zamierza sprowadzić do zespołu golkipera, który będzie w stanie rywalizować z obecnym numerem jeden w bramce, a nie będzie tylko uzupełnieniem składu.
Angielskie media spekulują, że szansę na angaż mają tacy bramkarze jak Simon Mignolet z Sunderlandu, Asmir Begović ze Stoke City czy Ali Al-Habsi z Wigan Athletic. Na ten moment nie wiadomo w jakim klubie od wiosny mógłby występować Fabiański.

Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn

2012-12-24 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Łukasz Fabiański odejdzie z Arsenalu Londyn

Podobne artykuły i galerie