Logo

Ludovic Obraniak w Werderze Brema

Oficjalna strona Werderu Brema potwierdziła to, o czym mówiło się od kilki dni. Mianowicie chodzi o Ludovica Obraniaka, który właśnie związał się 2,5 letnim kontraktem z klubem Bundesligi. Obecnie 11. zespół w tabeli nie poinformował ile zapłacił za reprezentanta Polski, ale mówi się, że kwota ta oscylowała w okolicach 2 milionów euro. Ostatnio zawodnik bronił barw Girondins Bordeaux. W zespole tym rozegrał 90 meczów, strzelając 15 bramek i notując 13 asyst.
- Ma świetnie ułożoną lewą nogę. Najlepiej czuje się chyba na pozycji środkowego pomocnika, ale może też grać na skrzydle. Będzie dużym wzmocnieniem - skomentował szkoleniowiec Werderu transfer. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z Ludo. Jest zawodnikiem doświadczonym, który w Bordeaux był podstawowym graczem. Pozyskaliśmy świetnego pomocnika - powiedział z kolei dyrektor sportowy Werderu.

Ludovic Obraniak w Werderze Brema Ludovic Obraniak w Werderze Brema Ludovic Obraniak w Werderze Brema Ludovic Obraniak w Werderze Brema Ludovic Obraniak w Werderze Brema Ludovic Obraniak w Werderze Brema

2014-01-31 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Ludovic Obraniak w Werderze Brema

Podobne artykuły i galerie