Logo

Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy

Reprezentacja piłki nożnej Hiszpanii przegrała swoje drugie z rzędu spotkanie na igrzyskach olimpijskich, a wynik ten oznacza, że nawet w przypadku zwycięstwa w kolejnym meczu i tak piłkarze wracają do domu. Tym razem lepszy od młodszych kolegów mistrzów świata i Europy okazał się Honduras, który wygrał 1:0 po trafieniu Jerry'ego Bengtsona w 7. minucie rywalizacji. Jak się okazało wcześniejsza porażka 0:1 z Japonią nie była przypadkiem.
Jedenastka zapełniania m.in. takimi piłkarzami jak David De Gea, Jordi Alba, Javi Martinez, Iker Muniain, Adrian Lopez i Juan Mata nie zapewniła swojej reprezentacji kolejnego sukcesu na arenie międzynarodowej.

Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy

2012-07-30 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Londyn 2012: Hiszpańscy piłkarze wracają do kraju. Honduras okazał się lepszy

Podobne artykuły i galerie