Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund

W meczu 30. kolejki Premier League piłkarze Liverpoolu przegrali na własnym stadionie 1:2 z Manchesterem United. Bohaterem "Czerwonych Diabłów" został Juan Mata, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Kibice z Anfield Road będą mieli po tym spotkaniu dużo pretensji do Stevena Gerrarda, bowiem ten po tym jak wszedł w drugiej połowie, po 40 sekundach otrzymał czerwoną kartkę, osłabiając zespół. Wynik mógł być wyższy, ale w 94. minucie Mignolet obronił strzał Wayne'a Rooneya z rzutu karnego.
– To niesamowite uczucie. Mecz miał dla nas ogromne znaczenie, ze względu na pozycję w tabeli, rywalizację i historię pomiędzy dwoma klubami. Myślę, że to mój najszczęśliwszy dzień, odkąd przyszedłem do Manchesteru United. Cieszę się szczęściem fanów, drużyny i jestem zadowolony z występu oraz trzech punktów – powiedział Mata.

Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund Liverpool przegrał z Manchesterem United. Gerrard grał 40 sekund