Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu

Piłkarze Paris Saint Germain wygrali 2:0 z Girondins Bordeaux w meczu 23. kolejki Ligue 1 i teraz mogą spokojnie czekać na to co zrobią drużny goniące je w tabeli. Gospodarze od początku mieli znaczącą przewagę, ale zdołali ją udokumentować dopiero w drugiej połowie. W 58. minucie Lucas Moura zagrał do niepilnowanego Zlatana Ibrahimovica,a Szwed tylko dostawił nogę. Wynik ustalił tuż przed zakończeniem smeczu Alex, a z drugiej asysty mógł się cieszyć Lucas.
Najważniejszym wydarzeniem tego dnia był debiut Yohana Cabaye, który kilka dni wcześniej został sprowadzony z Newacastale. Reprezentant Francji zastąpił Javiera Pastore i był bardzo bliski zdobycia gola w swoim debiucie.

Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu Ligue 1: PSG umacniło się na prowadzeniu