Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu

W meczu 37. kolejki Ligue 1 piłkarze Paris Saint Germain pokonali 3:1 Brest. W tym dniu nie wynik był jednak najważniejszy, a ostatni występ Davida Beckhama w stolicy Francji, który kilka dni temu zapowiedział zakończenie kariery. Fakt ten sprawił, że Anglik nie dość, iż wyszedł w pierwszym składzie, to także został uhonorowany przez klub tym, że to on był kapitanem i wyprowadził kolegów na boisko. Były pomocnik m.in. Manchesteru United i Realu Madryt swój ostatni mecz zagra przeciwko FC Lorient.
Samo spotkanie nie miało większej historii. Już w 5. minucie wynik meczu otworzył Zlatan Ibrahimović. Wynik podwyższył Blaise Matuidi, wykorzystując podanie z rzutu rożnego Beckhama. Jeszcze w pierwszej połowie swoją drugą bramkę zdobył Szwed. Honorowego gola pod koniec spotkania zdobył Charlison Benschop.

Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu Ligue 1: PSG pokonało Brest. Beckham zagrał po raz ostatni w Paryżu