Sport   »   Siatkówka   »   Liga Światowa: Polska przegrała z Francją

Siatkówka

Liga Światowa: Polska przegrała z Francją

2013.06.21//  P. Rączka
Reprezentacja Polski niespodziewanie przegrała na wyjeździe 2:3 (23:25, 25:21, 25:22, 21:25, 11:15) z Francją w meczu Ligi Światowej. Choć to w zasadzie dopiero początek rywalizacji w tych rozgrywkach, to Biało-Czerwoni już skomplikowali swoją sytuację w grupie i teraz będą musieli się dużo napracować, aby awansować do turnieju finałowego. Drugie starcie obu drużyn odbędzie się w niedzielę w Tuluzie.

Nasi siatkarze byli bardzo blisko odniesienia zwycięstwa w czwartym secie, ale roztrwonili przewagę pięciu punktów po drugiej przerwie technicznej. Wydawało się, że w tie-braku Polacy przechylą w końcu szalę na swoją korzyść, gdyż mimo wszystko w końcówce spotkania prezentowali się nieco lepiej. Niestety gospodarze szybko pokazali, że choć nie mają jeszcze zwycięstwa na swoim koncie, to w tym dniu zamierzają je odnieść i dość łatwo tego dokonali.