Liga Mistrzów: Real poległ z Wolfsburgiem. PSG zremisowało z Manchesterm City

Wolfsburg sprawił największą niespodziankę w ćwierćfinałowej rywalizacji Ligi Mistrzów, wygrywając aż 2:0 z Realem Madryt. Podopieczni Zinedina Zidana będą mieli niezwykle ciężką przeprawę na Santiago Bernabeu. Odrobienie strat na tym etapie to niezwykle ciężkie zadanie zwłaszcza, że do awansu potrzeba będzie strzelić minimum trzy gole. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania. Najpierw wynik otworzył Rodriguez, a po chwili prowadzenie podwyższył Arnold.
Królewcy raz po raz atakowali bramkę gospodarzy, ale dobra gra w defensywie drużyny z Bundesligi pozwoliła utrzymać im czyste konto.

Liga Mistrzów: Real poległ z Wolfsburgiem. PSG zremisowało z Manchesterm City Liga Mistrzów: Real poległ z Wolfsburgiem. PSG zremisowało z Manchesterm City

Sporo emocji było również w Paryżu, gdzie tamtejsze PSG zremisowało 2:2 z Manchesterem City. Emocji nie brakowało w starciu ''bogaczy'' do ostatnich minut, a jeszcze więcej będzie ich zapewne w rewanżu.