Liga Mistrzów. Milan bez Pato i Ambrosiniego w meczu z Ajaxem

Zawodnicy włoskiego Milanu - Alexandre Pato i Massimo Ambrosini – będą pauzować przez co najmniej trzy tygodnie. Piłkarze doznali kontuzji w środowym spotkaniu Ligi Mistrzów z Auxerre. Podstawowi gracze Milanu nie wystąpią m.in. w kolejnym meczu europejskich rozgrywek z Ajaksem Amsterdam.

Liga Mistrzów. Milan bez Pato i Ambrosiniego w meczu z Ajaxem Liga Mistrzów. Milan bez Pato i Ambrosiniego w meczu z Ajaxem

Massimo Ambrosini musiał opuścić murawę już 16. minucie spotkania – doznał kontuzji kolana. Natomiast Alexandre Pato zszedł z boiska na początku drugiej połowy z powodu problemów z mięśniem nogi.

AC Milan wygrał z Auxerre 2:0, obie bramki strzelił Szwed Zlatan Ibrahimovic. We francuskim zespole cały mecz rozegrał reprezentant Polski Ireneusz Jeleń. Dariusz Dudka nie pojawił się na boisku.