Logo

Liga Mistrzów: Manchester City zremisował z Realem Madryt

Mocno rozczarowani mogli poczuć się kibice, którzy liczyli na wielkie widowisko w pierwszym półfinałowym meczu Manchesteru City z Realem Madryt. Obie drużyny zaprezentowały się bardzo przeciętnie, a żadna z nich nie potrafiła umieścić piłki w bramce. The Citizens mają czego żałować, bowiem w składzie gości zabrakło nawet na ławce rezerwowych Cristiano Ronaldo. Okazja zatem do wypracowania sobie odpowiedniej zaliczki przed rewanżem była duża. Portugalczyk ma być już gotowy na przyszłotygodniowe spotkanie.
- Jestem zadowolony z meczu, wyniku i pracy wszystkich. Było trudno. Bardzo dobrze broniliśmy i mieliśmy okazje, żeby zdobyć bramkę. Jestem też trochę rozczarowany, ponieważ w drugiej połowie zasługiwaliśmy na zwycięstwo. Gdybyśmy zdobyli dzisiaj gola, też jeszcze nie bylibyśmy w finale. Przed dzisiejszym meczem szanse były 50:50 i tak jest dalej. Będziemy musieli sobie zapracować na awans na naszym stadionie - powiedział Zidane.

Liga Mistrzów: Manchester City zremisował z Realem Madryt Liga Mistrzów: Manchester City zremisował z Realem Madryt Liga Mistrzów: Manchester City zremisował z Realem Madryt

2016-04-27 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Liga Mistrzów: Manchester City zremisował z Realem Madryt

Podobne artykuły i galerie