Liga Mistrzów: Manchester City blisko awansu. PSV zremisowało z Atletico

Znamy już wszystkie rezultaty pierwszych meczów 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów. Mocny krok w kierunku ćwierćfinału zrobił Manchester City, ponując na wyjeździe 3:1 Dynamo Kijów. Zespół z Premier League od samego początku dominował i już w pierwszej połowie udokumentował przewagę dwoma bramki. Najpierw wynik otworzył Aguera, a następnie na listę strzelców wpisał się Silva. Po zmianie stron Buyalskyy zdobył bramkę kontaktową dla gospodarzy, ale na nic się ona zdała, bowiem pod koniec spotkania wynik ustalił Toure.
W mecz tym mogliśmy zobaczyć reprezentatna Polski Łukasza Teodorczyka, ale zaprezentował się on przeciętnie.

Liga Mistrzów: Manchester City blisko awansu. PSV zremisowało z Atletico Liga Mistrzów: Manchester City blisko awansu. PSV zremisowało z Atletico

W drugim spotkaniu PSV Eindhoven zremisowało 0:0 z Atletico Madryt. Goście mimo przewagi i faktu, że grali ponad 20 minut w przewadze, nie zdołali wygrać. PSV umiejętnie się broniło i przed rewanżem nie stoi na straconej pozycji.