Liga Mistrzów: Galatasaray wyeliminował Juventus

W ostatnim meczu grupy B, który został dokończony w dniu dzisiejszym ze względu na panujące wczoraj złe warunki atmosferyczne, piłkarze Galatasaray Stambuł pokonali 1:0 Juventus Turyn i awansowali do kolejnej fazy rozgrywek. Tym samym mistrzowie Włoch na wiosnę zagrają tylko w Lidze Europy, co jest na pewno największa niespodzianką tegorocznej edycji. Gola na wagę zwycięstwa zdobył na pięć minut przed końcem spotkania Wesley Sneijder.
We wtorek spotkanie zostało przerwane z powodu koszmarnych warunków i opadów śniegu. Dziś nie było lepiej - śnieg wciąż padał bardzo mocno, a na boisku było więcej błota niż trawy. Sędzia z piłkarzami sprawdził jednak stan murawy i od rzutu sędziowskiego rozpoczął mecz od 31. minuty. Obie strony znały stawkę tego spotkania i każda z nich nie skupiała się wyłącznie na obronie.

Liga Mistrzów: Galatasaray	wyeliminował Juventus Liga Mistrzów: Galatasaray	wyeliminował Juventus Liga Mistrzów: Galatasaray	wyeliminował Juventus