Liga Mistrzów: Chelsea zremisowała z Juventusem. Messi uratował Barcelonę

Za nami już wszystkie mecze 1. kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. W najciekawszym środkowym spotkaniu Chelsea Londyn zremisowała 2:2 z Juventusem Turyn. Obrońcy tytułu po dwóch cudownych golach Oscara, zdobytych w odstępie dwóch minut, wyszli na pewne prowadzenie. Stara Dama jednak szybko odpowiedziała za sprawą uderzenia Arturo Vidala, a na dziesięć minut przed końcem Quagliarella doprowadził do wyrównania.
Spore problemy ze zwycięstwem miała FC Barcelona, która po upływie godziny gry przegrywała na własnym stadionie 1:2. Po raz kolejny swój geniusz musiał pokazać Lionel Messi, ratując zespół z opresji. Skromne zwycięstwo zanotował Manchester United, wygrywając 1:0 z tureckim Galatasaray.

Liga Mistrzów: Chelsea zremisowała z Juventusem. Messi uratował Barcelonę Liga Mistrzów: Chelsea zremisowała z Juventusem. Messi uratował Barcelonę