Liga Mistrzów: Borussia wygrała z Arsenalem. Milan zremisował z Barceloną

2013.10.22//  P. Rączka
W najciekawszym spotkaniu 3. kolejki Ligi Mistrzów piłkarze Arsenalu Londyn przegrali na własnym stadionie 1:2 z Borussią Dortmund. Bohaterem meczu został nie kto inny jak Robert Lewandowski, który najpierw zaliczył asystę przy golu Mchitarjana, a w końcówce sam wpisał się na listę strzelców, pokonując pięknym strzałem z woleja bezradnego Wojtka Szczęsnego. Bramkę wyrównującą tuż przed pierwszą połową dla Kanonierów zdobył Oliver Giroud.
W innym ważnym meczu, jaki został rozegrany we wtorek AC Milan zremisował 1:1 z FC Barceloną. Gospodarze dobrze rozpoczęli ten mecz, bowiem bramkę już w 9. minucie strzelił Robinho. Kwadrans później swój geniusz po raz kolejny pokazał Messi dając wyrównanie. Choć do końca spotkania było jeszcze wiele czasu, żadnej z drużyn nie udało się już umieścić piłki w siatce.