Liga Mistrzów: Bayern pokonał Inter. Manchester wygrał z Marsylią

Inter Mediolan przegrał z Bayernem Monachium 0:1 środowy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszej połowie spotkania przeważali zawodnicy ze stolicy Bawarii, jednak nie potrafili wykorzystać dogodnych sytuacji – z kilku metrów spudłowali Mario Gomez i Thomas Mueller.
Początek drugiej części także należał do niemieckiego zespołu. W tym okresie niezwykle aktywny był Arjen Robben, który najpierw potężnym uderzeniem trafił w słupek, by kilka minut później minimalnie przestrzelić nad bramką Julio Cesara. Inter odpowiedział akcjami Robbena i Eto’o - także bez efektu. W 90. minucie Bayern w końcu pokonał bramkarza rywali - piłkę w siatce umieścił Gomez.

W innym dzisiejszym pojedynku Olympique Marsylia bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Manchesterem United.