Liga Mistrzów: Bayern Monachium i FC Barcelona w ćwierćfinale

Ostatnie spotkania 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów dostarczyły sporych emocji. Głównie jeśli chodzi o rywalizację Bayernu Monachium z Juventusem Turyn. Mistrzowie Bundesligi do przerwy przegrywali 0:2 i mało co wskazywało na to, że będą w stanie odrobić stratę. Podopieczni Guardioli zdołali jednak podnieść się z kolan. Najpierw bramkę kontaktową strzelił Lewandowski, a w doliczonym czasie gry gola na wagę dogrywki zdobył zdobył Muller. Allianz Arena oszalała z radości!
W dogrywce toczyła się zacięta gra, ale w końcu Bayern zdołał przechytrzyć obronę rywali i wyjść na prowadzenie po trafieniu Alcantary. Chwilę później wynik ustalił Coman.

Liga Mistrzów: Bayern Monachium i FC Barcelona w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Bayern Monachium i FC Barcelona w ćwierćfinale

W drugim spotkaniu FC Barcelona bez większego wysiłku pokonała 3:1 Arsenal Londyn i bez większych problemów awansowała do ćwierćfinału. Na uznanie zasługuje gole Suareza, którego nie można przegapić.