Logo

Liga Mistrzów: Barcelona pokonała Juventus w finale

W wielkim finale Ligi Mistrzów rozgrywanym na stadionie w Berlinie, piłkarze FC Barcelony pokonali 3:1 Juventus Turyn. Dla zespołu prowadzonego przez Luisa Enrique jest to już trzeci tytuł w tym sezonie - wcześniej wywalczyli tytuł w Primera Division i sięgneli po Puchar Króla. Bramki dla Dumy Katalonii zdobyli Rakitic, Syarez i Suarez. Dla Starej Damy na listę strzelców wpisał się Morata.
- Jestem bardzo szczęśliwy, bardzo zadowolony, było dużo napięć, ale ta grupa piłkarzy jest wyjątkowa i spektakularna. Ci piłkarze to zwycięzcy, którzy cieszą się tym, co robią. I swoją grą uszczęśliwiają wielu ludzi. To nasz 60 mecz w sezonie i mamy bilans 50 zwycięstw. Kończymy historyczny rok, wygrywamy tryplet. Nigdy nie wyobrażaliśmy sobie, że będziemy w stanie zdobyć trzy tytuły. Każdy chciał jak najlepiej wykonać swoją pracę, a mając zawodników o takim profilu to jest o wiele łatwiejsze - powiedział Enrique.

Liga Mistrzów: Barcelona pokonała Juventus w finale Liga Mistrzów: Barcelona pokonała Juventus w finale

- Co jeśli chodzi o przyszły sezon? Ten klub i piłkarze pokazali, że nie znudzi im się wygrywanie. Moim celem jest cieszenie się teraźniejszością, cieszenie się dobrym latem i to, by uszczęśliwić wielu culés. Nie wiem, czy zostanę w Barcelonie. Teraz po prostu chcę świętować - dodał.

Liga Mistrzów: Barcelona pokonała Juventus w finale

2015-06-07 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Liga Mistrzów: Barcelona pokonała Juventus w finale

Podobne artykuły i galerie