Logo

Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale

Sporo emocji czekało na kibiców w Madrycie, gdzie kibice Atletico potrzebowali rozegrać 210 minut przeciwko PSV, a także długą serię rzutów karnych. Ostatecznie wicelider tabeli Premiera Division wygrał 8:7 i znalazł się w gronie ośmiu najlepszych zespołów w tym sezonie na Starym Kontynencie. Po raz pierwszy w rozgrywkach Ligi Mistrzów zdarzyło się, że po dwóch bezbramkowych remisach o awansie decydowały rzuty karne.
W drugim wtorkowym spotkaniu Manchester City zremisował bezbramkowo z Dynamem Kijów i dzięki wygranej 3:1 w pierwszym spotkaniu, mógł cieszyć się z awansu do kolejnej fazy. Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się w piątek. W środę czekają nas ostatnie dwa mecze 1/8.

Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale

2016-03-15 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Liga Mistrzów: Atletico Madryt i Manchester City w ćwierćfinale

Podobne artykuły i galerie