Liga Mistrzów: AC Milan pokonał Real Madryt

Mecz Real Madryt kontra AC Milan był najciekawszym spotkaniem dzisiejszych rozgrywek, lecz w pozostałych zmaganiach też nie brakowało emocji.

Liga mistrzów, piłka nożna, sport Liga mistrzów, piłka nożna, sport

W grupie A, Bayern Monachium zwyciężył Girondins Bordeaux (2:1) pomimo tego, że od 40 minuty meczu grali w osłabieniu, po czerwonej kartce dla Thomasa Mullera. Dodatkowo w końcowej fazie meczu z boiska został wyrzucony Daniel Van Buyten, jednak piłkarze nie poddali się strzelając trzy bramki - dwie dla siebie i jedną dla przeciwników.

Liga mistrzów, piłka nożna, sport

Ich rywal z grupy - Juventus Turyn - był zmuszony pokonać outsidera grupy A, Maccabi Hajfa i zadanie to wykonał Giorgio Chiellini, ustanawiając wynik na 1:0.

W Grupie B, Manchester United, golem Ekwadorczyka Valenci, pokonał drużynę CSKA Moskwa wynikiem 1:0, a mecz Vfl Wolfsburg - Besiktas Stambuł, zakończył się remisem (0:0).
Rozgrywka AC Milanu i Realu Madryt z grupy C, obfitowała w 5 bramek. Autorem dwóch z nich był Pato, jednak najefektowniejszy strzał należał do Pirlo. Ostatecznie mecz zakończył się przegraną Realu 3:2.

Drugi mecz z ich grupy, FC Zurych - Olympique Marsylia, po golu Gabriela Heinze dał punkty drużynie z Marsylii (0:1).

W meczu grupy D, FC Porto kontra APOEL Nikozja, niesamowitą formą wykazywał się napastnik FC: Hulk. Jego drużyna zwyciężyła mecz 2:1, wykazując się dużą koleżeńskością i strzelając bramkę rywalowi.
Zobacz także: Galeria zdjęć środowych rozgrywek »Ostatni mecz dzisiejszych rozgrywek między Chelsea Londyn i Atletico Madryt, przyniósł spore zwycięstwo (4:0), zawodnikom z Londynu, którzy od pierwszej połowy wykorzystywali kiepską formę przeciwników.