Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą

W rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europy piłkarze Śląska Wrocław zostali rozgromieni aż 0:5 przez Sevillę. W pierwszym spotkaniu nasz zespół również okazał się gorszy, przegrywając w Hiszpanii 1:4. Mimo wszystko podopieczni Stanislava Levy`ego mają szansę na grę w fazie grupowej tych rozgrywek, gdyż Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie wykluczył Fenerbahce Stambuł z udziału w europejskich pucharach, a miejsce Turków zajmie jedna z drużyn, która odpadła na tym etapie.
Początek spotkania w wykonaniu gospodarzy był naprawdę dobry i choć mało kto wierzył, że uda się odrobić straty, to jednak dobra gra miała zrekompensować niepowodzenie. Wszystko układało się dobrze do straty pierwszego gola, którego strzelił z około 35 metrów Rakitić. Jeszcze przed przerwą podwyższył Bacca, strzelec dwóch goli w tym meczu. W drugiej połowie do siatki trafiali Jairo i Perotti. Choć Śląskowi zabrakło umiejętności, to jednak nikt nie powie, że zabrakło im serca do gry, walki i ambicji.

Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą Liga Europy: Śląsk Wrocław wysoko przegrał z Sevillą