Liga Europy: Sevilla z Krychowiakiem pokonała Fiorentinę

Sevilla choć nie miała łatwej przeprawy z Fiorentiną, zrobiła ogromny krok ku temu, aby zagrać w wielkim finale Ligi Europy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zespół z Hiszpanii po zaciętym boju wygrał 3:0 i może już pomału szykować na przylot do Polski. W pierwszej połowie obie drużyny grały ofensywną piłkę, ale piłkę w siatce zdołali umieścić tylko gospodarze, po uderzeniu Aleixa Vidala. Ten sam zawodnik w drugiej połowie podwyższył prowadzenie.
Na kwadrans przed końcem wynik ustalił Kevin Gameiro, który dopiero co wszedł na murawę, by po chwili zmienić tor lotu piłki po uderzeniu Vidala. 14 maja odbędzie się rewanż, a podopieczni Vincenzo Montelli będą musieli sporo się napracować, aby odwrócić losy tej rywalizacji. W drugim półfinale Ligi Europy włoskie Napoli zremisowało z ukraińskim Dnipro 1:1.

Liga Europy: Sevilla z Krychowiakiem pokonała Fiorentinę Liga Europy: Sevilla z Krychowiakiem pokonała Fiorentinę Liga Europy: Sevilla z Krychowiakiem pokonała Fiorentinę