Logo

Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału

Chelsea Londyn pokonała na wyjeździe 2:1 FC Basel, a Fenerbahce Stambuł wygrało 1:0 z Benfiką Lizbona w półfinałowych meczach Ligi Europy. W pierwszym wspomnianym spotkaniu gracze The Blues wyszli na prowadzenie już w 12. minucie, po bramce Victora Mosesa. Wynik ten utrzymywał się niemal do końca i można było odnieść wrażenie, że już nic się nie zmieni - a jednak się zmieniło. Na trzy minuty przed końcem z rzutu karnego wyrównał Fabian Schaer i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się ten mecz, w doliczonym czasie z rzutu wolnego trafił David Luiz.
W drugim meczu gospodarze długo męczyli się z umieszczeniem piłki w siatce, ale sztuka ta w końcu udała im się w 72. minucie. Jedyną bramkę strzelił Egemen Korkmaz, wykorzystując zamieszanie w polu karnym. Zespół z Portugalii zaprezentował się dobrze i jako, że na własnym obiekcie spisuje się wyśmienicie, w rewanżu może sporo namieszać, co tylko zwiastuje znakomite widowisko.

Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału

2013-04-25 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Liga Europy: Chelsea Londyn i Fenerbahce bliżej finału

Podobne artykuły i galerie