Logo

Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław"

W czwartek o godzinie 20:45 Śląsk Wrocław zmierzy się w IV rundzie eliminacji Ligi Europy z Hannoverem 96. Mistrzowie Polski w ostatnich tygodniach prezentują się niezwykle fatalnie, a w klubie mówi się już nawet o tym, że zawodnicy grają przeciwko trenerowi. Wszystkie te problemy sprawiły, że zespół z Bundesligi po losowaniu nie ukrywał radości z faktu, iż będzie miał dużo łatwiejszą drogę do tego, aby zagrać w fazie grupowej tych rozgrywek.
- Nikt tutaj Śląska nie lekceważy, choć nie ukrywam, że po losowaniu zapanowała radość. Śląsk to mistrz Polski, a nie żadna przypadkowa drużyna. To, że jest w kryzysie, może się w każdej chwili zmienić. Są tam w klubie jakieś problemy, ale to nie moja sprawa. Koledzy z drużyny pytali mnie o ich ostatnie wyniki, chcieli wiedzieć, dlaczego przegrywają, ale żadnej wyższości w ich głosach nie wyczułem - powiedział Artur Sobiech, zawodnik Hannoveru 96.

Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław" Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław" Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław" Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław" Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław" Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław"

2012-08-22 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Liga Europy: Artur Sobiech - "Hannover 96 cieszył się, że wylosował Śląsk Wrocław"

Podobne artykuły i galerie