Liga Europejska: Reina zaprzepaścił zwycięstwo Liverpoolu

2010.12.03//  D. Pęgiel
Fatalną interwencją Pepe Reina  zaprzepaściła zwycięstwo Liverpoolu nad Steauą Bukareszt we wczorajszym meczu przedostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Europejskiej. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Wynik pojedynku otworzył w 19. minucie serbski napastnik Liverpoolu - Milan Jovanovic. Gospodarze wyrównali w drugiej połowie po kiksie bramkarza, który pomylił się przy strzale Edera Bonfima  - między nogami skierował piłkę do bramki.
Pepe Reina
Pepe Reina Pepe Reina
Pepe Reina

Mimo remisu angielska drużyna awansował do 1/16 finału turnieju z pierwszego miejsca. Drugą ekipę, która przejdzie z tej grupy do kolejnej rundy, wyłoni ostatnia kolejka LE (15-16 grudnia).

Źródło: sport.pl