Logo

Lech Poznań przegrał z Basel w Lidze Europy

Piłkarze Lecha Poznań pożegnali się porażką z rozgrywkami Ligi Europy. Zespół Jana Urbana po raz czwarty rywaliziwał w tym sezonie z FC Basel i po raz czwarty musiał uznać wyższość rywala - tym razem przegrał 0:1. Gola na wagę zwycięstwa zdobył Jean-Paul Boetius. ''Kolejorz'' nawet w przypadku wygranej i tak nie awansowałby do fazy pucharowej, bowiem swój mecz wygrała Fiorentina i to ona zajęła drugie miejsce w grupie.
- Wydaje mi się, że zrobiliśmy wszystko co było w naszej mocy, by osiągnąć dobry wynik. Zabrakło trochę szczęścia i może jakości. W rozgrywkach Ligi Europejskiej trzeba takie okazje wykorzystywać. W pierwszych 30 minutach rywale nas zdominowali dość mocno, mieliśmy kłopot z odzyskaniem piłki i skonstruowaniem dobrej akcji. FC Basel też jednak nie stworzył groźnych sytuacji. Przegraiśmy ze Szwajcarmi po raz czwarty. Można by powiedzieć, że to dla nas wciąż za wysokie progi, ale moim zdaniem dzisiaj nie zasłużyliśmy na porażkę - powiedział Jan Urban.

Lech Poznań przegrał z Basel w Lidze Europy Lech Poznań przegrał z Basel w Lidze Europy Lech Poznań przegrał z Basel w Lidze Europy

2015-12-11 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Lech Poznań przegrał z Basel w Lidze Europy

Podobne artykuły i galerie