Logo

Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze

Ten dzień przejdzie do historii NBA. Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze i jak swego czas inne wielkie legendy pożegnał się z parkietami ligi NBA. W ostatnim swoim występie poprowadził Los Angeles Lakers do wygranej 101:96 nad Utah Jazz, zdobywając 60 punktów. Właśnie w barwach klubu z ''Miasta Aniołów'' rozegrał swoje wszystkie mecze w NBA. Pierwszy występ odnotował mając 18 lat i 72 dni. Ci, którzy mówią, że jego odejście można porównać z odejściem Michaela Jordana, mają w tym wiele racji.
O sukcesach Bryanta możnaby się rozpisywać godzinami. Warto głównie wspomnieć pięć mistrzowskich tytułów, dwa złote medale mistrzostw świata, 18 występów w Meczu Gwiazd czy słynne 81 punktów przeciwko Toronto Raptors. Szkoda tylko, iż koniec wspaniałej kariery zbiegł się z najgorszym sezonem w historii jakże zasłużonego klubu. Bilans 17-65 to absolutny wstyd dla Jeziorowców - 16-krotnych mistrzów NBA.

Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze

2016-04-14 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Kobe Bryant rozegrał ostatni mecz w karierze

Podobne artykuły i galerie