Logo

Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią?

Początkowo na czerwiec było planowane rewanżowe starcie Władimira Kliczko z Tysonem Furym. Wiele wskazuje jednak na to, że trzeba będzie poczekać kilka tygodni dłużej, aż obaj pięściarze ponownie zameldują się w ringu. Po raz pierwszy Ukrainiec i Brytyjczyk skrzyżowali rękawice 28 listopada w Dusseldorfie. Zasłużenie na punkty wygrał Fury, odbierając mistrzowie pasy rywalowi.. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobne jest, że rewanż odbędzie się na jednym z brytyjskich stadionów piłkarskich.
- Sądzę, że może się skończyć na lecie lub jesien. - Składa się na to wiele czynników. Trzeba zgrać lokalizację z PPV w Wielkiej Brytanii, niemiecką telewizją i HBO.  Obie strony muszą osiągnąć porozumienie co do tego jakie miejsce i data będą najlepsze. Władimir na pewno chce odzyskać swój tytuł, Fury z pewnością Kliczki się nie boi,  więc nie chodzi tu o to, że któraś ze stron tej walki nie chce. To potężna walka o światowym zasięgu i musimy być pewni, że czas i miejsce będą idealne - wyjaśnił promotor Ukraińca Tom Loeffler.

Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią? Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią? Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią? Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią? Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią? Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią?

2016-03-31 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Kliczko vs Fury - walka dopiero jesienią?

Podobne artykuły i galerie