Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor

W meczu 9. kolejki ligi tureckiej Besiktas Stambuł pokonał 3:1 Sivasspor. Jedyną bramkę dla gości zdobył w 59. minucie Kamil Grosicki, pokonując bramkarza technicznym strzałem. Zawodnik który z meczu na meczu spisuje się coraz lepiej, ciągle czeka na powołanie Franciszka Smudy do kadry narodowej. Dla byłego zawodnika Jagiellonii Białystok była to trzecia bramka w tym sezonie.
Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11. minucie meczu, po strzale Hilberta. Wynik utrzymywał się dość długo, gdyż następny gol został zdobyty przez polskiego zawodnika. Losy meczu zostały rozstrzygnięte w końcówce spotkania. Najpierw piłkę w bramce z rzutu karnego umieścił Simao, a tuż przed końcowym gwizdkiem wynik ustalił Holosko.

Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor Kamil Grosicki trafia w meczu Besiktas vs. Sivasspor