Kamil Grosicki - piękny gol napastnika Sivassporu w meczu z Bursasporem

2011.02.05//  J. Knop
Kamil Grosicki zaliczył swoje pierwsze trafienie w ekipie tureckiego Sivassporu. Popularny „Grosik” zdobył bramkę w 50. minucie rywalizacji z zespołem Bursasporu. Polski zawodnik doprowadził tym samym do remisu w wymiarze 1 – 1. Sivasspor ostatecznie jednak przegrał owy pojedynek 2 – 1, gdyż na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry gola dla Bursasporu strzelił Kenny Miller.
Polak ma być motorem napędowym tureckiego zespołu. Na obecny moment Sivasspor zajmuje dwudziestą lokatę w ligowej tabeli z dorobkiem szesnastu punktów zdobytych w dwudziestu meczach. Włodarze Sivassporu liczą więc na to, iż „Grosik” pomoże im w poprawie obecnej sytuacji i wprowadzi świeżość do gry drużyny. Były piłkarz Jagiellonii Białystok wystąpił już w trzech spotkaniach Sivassporu.