KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara

W meczu Klubowych Mistrzostw Świata piłkarze Santosu pokonali 3:1 Kashiwa Reysol i awansowali do finału turnieju. Ich rywalem będzie ktoś z drugiej pary półfinałowej, w której zmierzą się FC Barcelona z Al-Sadd SC. Bohaterem meczu został bezsprzecznie gwiazdor brazylijskiego zespołu Neymar, który strzelił pierwszą bramkę w tym meczu, a dalszej części tylko czarował swoimi zagraniami. W 24. minucie było już 2:0, a gola tym razem zdobył Borges.
Rywale odpowiedzieli w drugiej połowie, a kontaktowego gola strzałem głową zdobył Sakai. Po upływie godziny gry wynik ustalił Danilo, popisując się fantastycznym uderzeniem z rzutu wolnego.

KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara KMŚ: Santos w finale, błysk geniuszu Neymara