Juventus Turyn zatrzymany przez Inter Mediolan w hicie Serie A (wideo)

Piłkarze Juventusu Turyn poszli we wtorek w ślady AC Milanu oraz Fiorentiny i także zawiedli swoich kibiców. „Stara Dama” w hicie 17. kolejki Serie A zremisowała 1:1 z Interem Mediolan i ma już w tabeli tylko punkt przewagi nad AS Romą.

Juventus Turyn Arturo Vidal

Mistrzowie Włoch błyskawicznie, bo już w 5. minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Wynik pojedynku po podaniu od Arturo Vidala otworzył Carlos Tevez. Podopieczni Massimiliano Allegriego następnego ciosu nie zdołali wyprowadzić, a w drugiej połowie do wyrównania za sprawą akcji Fredy’ego Guarina z Mauro Icardim niespodziewanie doprowadzili goście.

Arturo Vidal Fernando Llorente

Więcej goli w Turynie nie padło, a udany debiut w barwach przyjezdnych zaliczył Lukas Podolski. Reprezentant Niemiec na boisku pojawił się w 54. minucie.
W innych ligowych pojedynkach Palermo rozgromiło przed własną publicznością aż 5:0 Cagliari, SSC Napoli łatwo rozprawiło się z Ceseną (4:1), a Genoa podzieliła się punktami z Atalantą (2:2).