Logo

Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego

Borussia Dortmund po raz kolejny w ostatnim czasie pokazała, że nawet pomimo tego, iż jako pierwsza traci gola, potrafi odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Tym razem wicemistrzowie Niemiec pokonali 2:1 Wolfsburg, choć do przerwy przegrywali. Jednym z bohaterów tej konfrontacji był Robert Lewandowski, który pokonał bramkarza rywali strzałem... z pleców. Po tej niezwykłej bramce gola na wagę zwycięstwa strzelił niezawodny w ostatnim czasie Marco Reus.
- To były wielkie trzy punkty. Pokazaliśmy się z dobrej strony pod względem mentalnym po porażce w Europie. Robert poczynił niesamowity progres. Inni gracze mogą od niego się uczyć i powinni podobnie się rozwijać w tym klubie – powiedział Klopp.Graczom BVB pozostała już tylko walka o drugie miejsce w tabeli Bundesligi, bowiem w Lidze Mistrzów ciężko będzie im odrobić stratę z pierwszego meczu z Realem Madryt.

Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego

2014-04-06 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Juergen Klopp zachwycony postawą Lewandowskiego

Podobne artykuły i galerie