Logo

Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć"

Borussia Dortmund w obecnym sezonie nie ma już szans na zdobycie mistrzostwa Niemiec, dlatego na krajowym podwórku skupia się głównie na zdobyciu Pucharu Niemiec. Ich najbliższym rywalem będzie Eintracht Frankfurt, a zmierzą się z nim już dzisiaj. Szkoleniowiec ciągle ma problemy ze składem – nie zagra Hummels, Subotić, Guendogan, Błaszczykowski, a także Reus. Klopp mimo wszystko wierzy, że jego drużyna po ostatnim dobrym występie pójdzie za ciosem i po raz kolejny okaże się lepsza od rywala.
- Po to gramy w Pucharze Niemiec, by go zdobyć. Frankfurt grał naprawdę bardzo dobrze w pierwszej części sezonu, ale nie miał wyników. Teraz doszli do siebie. Jesteśmy jednak gotowi na twardą walkę z nimi. Traktujemy ten mecz jak finał. Mamy kilku kontuzjowanych zawodników, ale jest w porządku. Zdjąłem Marco Reusa, bo nie chciałem ryzykować. Wyglądało, że wszystko z nim dobrze, grał i wypracował dwa gole – powiedział Juergen Klopp.

Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć" Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć" Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć" Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć" Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć" Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć"

2014-02-11 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Juergen Klopp - "Puchar Niemiec? Gramy po to, aby go zdobyć"

Podobne artykuły i galerie