Logo

Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los"

Piłkarze Borussii Dortmund zaczynają pomału odbijać się od dna tabeli Bundesligi. Seria dwóch zwycięstw z rzędu pozwala drużynie zajmować obecnie 15. miejsce w tabeli. O pozycję gwarantującą udział w europejskich pucharach będzie niezwykle ciężko, z czego zdając sobie sprawę wszyscy w klubie. Szkoleniowiec nie zamierza jednak wybiegać daleko myślami z myślami na koniec sezonu i skupia się na każdym kolejnym ligowym spotkaniu. Do tego dochodzą oczywiście rozgrywki Ligi Mistrzów.
- Nie chcę myśleć o wyniku w tym sezonie na tym etapie rozgrywek. Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony. Oczywiście, ostatnie dwa spotkania były dla nas dobre. Ale wiem, że to tylko jedna strona medalu – powiedział Klopop. BVB w następnej kolejce zagra z VfB Stuttgart, którzy zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los" Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los" Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los" Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los" Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los" Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los"

2015-02-19 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Juergen Klopp - "Nie wiemy, gdzie nas zaprowadzi los"

Podobne artykuły i galerie