Logo

Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn

Miarka się przebrała. Właściciel Chelsea Londyn nie wytrzymał kolejnej kompromitacji i po kolejnej ligowej porażce zwolnił Jose Mourinho. Portugalczyk, który zapewnił w poprzednim sezonie mistrzowstwo Anglii, w tym niemal non stop balansuje nad strefą spadkową. Mimo, że w Lidze Mistrzów udało się wywalczyć awans do kolejnej fazy, to jednak okazało się to zbyt mało dla Romana Abramowicza wykładającego każdego miesiąca miliony euro na klub.
"Jego trzy tytuły mistrza kraju, Puchar Anglii, Tarcza Wspólnoty, trzy Puchary Ligi wywalczone w czasie dwóch pobytów w klubie, czynią go najbardziej utytułowanym menedżerem w 110-letniej historii klubu. Ale zarówno Jose, jak i zarząd zgodzili się, że wyniki nie były wystarczająco dobre w tym sezonie i w najlepszym interesie obu stron będzie się rozstać" - napisano w oficjalnym komunikacie klubu.

Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn

2015-12-17 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jose Mourinho zwolniony z Chelsea Londyn

Podobne artykuły i galerie