Logo

Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni"

Jose Mourinhio słynie z tego, że zawsze gra tylko i wyłącznie o zwycięstwa. Portugalczyk ma jednak świadomość, że w pierwszym jego roku pracy z Chelsea Londyn ciężko będzie sięgnąć po tytuły. Jeden z najlepszych trenerów na świecie przyznał, że ten sezon przeznacza głównie na budowanie zespołu, który dopiero za rok będzie w stanie bić się, jak równy z równym, z największymi zespołami nie tylko w Premier League, ale i w Europie. Mimo wszystko The Blues ciągle będą naciskać na czołówkę i czekać na potknięcia rywali.
- Mamy dużą szansę na otworzenie szampana w przyszłości, ale nie w tym sezonie. Musimy utrzymywać dobrą dyspozycję, a wszystko inne przyjdzie naturalnie. Budowa zespołu jest naszym najważniejszym celem na ten sezon. Mogę wyobrazić sobie, że w przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni. W obecnym po prostu staramy się zwyciężać – powiedział Mourinho.

Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni" Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni" Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni" Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni" Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni" Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni"

2014-01-28 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jose Mourinho - "W przyszłym sezonie będziemy naprawdę silni"

Podobne artykuły i galerie