Logo

Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności"

Jerzy Janowicz, podobnie jak Agnieszka Radwańska, odpadł w półfinale wielkoszlemowego Wimbledonu. Polak nie ukrywa, że nie był to najlepszy mecz w jego wykonaniu, a najlepiej świadczy o tym trzeci set, w którym prowadząc 4:1, przegrał 4:6. W trakcie spotkania kibice zgromadzeni na trybunach bili brawo, gdy "Jerzyk" popełnił błąd, a Szkoda po dobrych akcjach oklaskiwali na stojąco. Naszego tenisisty takie reakcje jednak nie wyprowadzały z równowagi, gdyż jak mówi – nie zwracał na to uwagi.
- Tak się czasem zdarza, że ma się słabszy dzień. Nie zagrałem na maksimum swoich możliwości, w sumie też nie sposób grać przez całe dwa tygodnie najlepszy tenis. Zresztą tak samo było podczas meczu z Juergenem Melzerem. Miałem wtedy trochę problemów z serwisem i trochę też z grą z głębi kortu. Ale cieszę się, że nawet nie grając najlepiej jestem w stanie rywalizować na równi z jednym z najlepszych tenisistów świata – powiedział po meczu Janowicz.

Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności" Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności" Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności" Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności" Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności" Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności"

2013-07-06 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jerzy Janowicz - "Nie zagrałem na maksimum swoich umiejętności"

Podobne artykuły i galerie