Logo

Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu"

W środę piłkarze Legii Warszawa przystąpią do pierwszego spotkania w 4. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów ze Steauą Bukareszt. Jest to już ostatni przeciwnik mistrzów Polski do raj bramu, czyli fazy grupowej najbardziej prestiżowych rozgrywek w Europie. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane w Rumunii co jest bardzo korzystne dla naszego zespołu. Jan Urban na konferencji prasowej przed meczem przyznał, że rywal jest dobrze rozpracowany, ale wszystko i tak zweryfikuje boisko.
- Liczba reprezentantów Rumunii w drużynie Steauy pokazuje, że to świetny zespół. Znamy tę drużynę. Oglądaliśmy, również na żywo, kilka meczów Steauy. Rumuni z reguły występują w podobnym składzie. W poprzednim sezonie i na początku obecnego rozegrali bardzo wiele dobrych spotkań. To wyrównany zespół. Może bez wielkich gwiazd, ale trener Steauy na pewno dysponuje znakomitymi piłkarzami – powiedział Urban.

Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu" Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu" Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu" Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu" Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu" Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu"

2013-08-20 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jan Urban - "Steaua to wizytówka rumuńskiego futbolu"

Podobne artykuły i galerie