Logo

Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania"

We wtorek reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz, jeśli chodzi o eliminacje do piłkarskich mistrzostw świata. Rywalem Biało-Czerwonych będą Anglicy, którzy muszą wygrać to spotkanie, aby wyjść z pierwszego miejsca w grupie i uniknąć baraży. Jakub Błaszczykowski zapowiada, że choć nie on i jego koledzy zagrają praktycznie o nic, to jednak nie mają zamiaru odpuścić i chcą zdobyć komplet punktów, aby odwdzięczyć się kibicom za nieudane eliminacje.
- Polska nie ułatwi Anglii zadania, jakim jest jej zwycięstwo i zapewnienie sobie pierwszego miejsca w grupie. Na meczu z pewnością będzie bardzo dużo polskich kibiców (mówiło się nawet o 20 tysiącach - przyp. red.) i chcemy im podziękować dobrą grą i rezultatem. To nie ma znaczenia, że dla nas to tylko mecz o honor. Spotkania na Wembley dla nas zawsze są bardzo ważne – powiedział Błaszczykowski.

Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania" Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania" Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania" Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania" Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania" Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania"

2013-10-13 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jakub Błaszczykowski - "Polska nie ułatwi Anglii zadania"

Podobne artykuły i galerie