Logo

Jaimie Vardy - cudowana bramka w meczu Leicester vs Liverpool

Leicester City jest prawdziwą rewelacją tego sezonu w Premier League. Zespół, który przed skazywany był na walkę o środek tabeli zajmuje pozycję lidera i oddala się od reszty stawki. Takie tuzy jak Manchester United, Manchester City, Chelsea Londyn i Arsenal Londyn nie moga jak na razie równać się z tą drużyną. Liga wciąż trwa, ale czy będziemy świadkami jednej z największej sensacji w historii ligi angielskiej ostatnich lat? Vardy robi co może, aby tak było. W tym sezonie ma już 18. goli.
- Zdecydowanie, Jamie Vardy zrobił na boisku sporą różnicę. Nie zmienia to jednak faktu, że nasz ściśle zaplanowany plan na to spotkanie był dobry. Mieliśmy sporo czasu, aby grać swój futbol. Niestety w decydujących momentach podejmowaliśmy złe decyzje. Z każdą upływającą minutą prezentowaliśmy się coraz gorzej. Powinniśmy zrobić kilka rzeczy w tym meczu lepiej, mielibyśmy wówczas większe szanse na zwycięstwo. Muszę pogodzić się z tym, że przegraliśmy - powiedział Juergen Klopp.

Jaimie Vardy - cudowana bramka w meczu Leicester vs Liverpool Jaimie Vardy - cudowana bramka w meczu Leicester vs Liverpool Jaimie Vardy - cudowana bramka w meczu Leicester vs Liverpool

2016-02-03 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Jaimie Vardy - cudowana bramka w meczu Leicester vs Liverpool

Podobne artykuły i galerie