Inigo Martinez - kolejny cudowny gol piłkarza Realu Sociedad

Piłkarze Realu Sociedad w ostatniej kolejce pokonali 3:2 w wyjazdowym spotkaniu Betis Sevilla. Najwięcej emocji było w drugiej połowie, w której padły wszystkie bramki. Goście po golach Agirretxe i Vela prowadzili 2:0 do 80 minuty spotkania. Podopieczni Pepe Mei jednak dość niespodziewanie w przeciągu pięciu minut doprowadzili do remisu i zaczęli szukać zwycięskiej bramki. Ofensywna gra im się nie opłaciła, a nawet bardziej ich skompromitowała...
Nie jest to pierwszy taki gol 20-letniego Hiszpana. Kilka tygodni temu podobną bramkę zdobył w meczu przeciwko Athletic Bilbao.

Inigo Martinez - kolejny cudowny gol piłkarza Realu Sociedad Inigo Martinez - kolejny cudowny gol piłkarza Realu Sociedad

Przeczytaj także: Inigo Marinez strzela zza połowy »