Logo

Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad

Zakładamy, że większość z Was nie zna takiego piłkarza jak Fahad Alenezi. W sumie 23-letni piłkarz z Kuwejtu oprócz tego, że został wybrany najlepszym zawodnikiem 6. edycji Pucharu Azji Zachodniej, a także 20. edycji Puchar Zatoki Perskiej w 2010 roku, niczym wielkim nie zasłynął. Pomocnik występujący na co dzień w Arabii Saudyjskiej, w klubie Al Ittihad wykazał się jednak w ostatnim spotkankiu niebywałą umiejętnością. Tak szybko z piłką nie biegał po lewej stronie boiska nawet sam Gareth Bale, w swojej szczytowej formie.
Na uznanie zasługuje również fenomenalna obrona główką zawodnika rywali, po tym jak Alenezi położył już na ziemie bezradnie interweniującego bramkarza.

Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad

2011-10-05 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Fahad Alenezi - niebywałe przyśpieszenie i rajd piłkarza Al Ittihad

Podobne artykuły i galerie