Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau

20-letni obrońca FC Wil zrobił sobie znakomitą reklamę, na najbliższe okienko transferowe. Fabian Schar w meczu z Aarau, zdobył fenomenalną bramkę potężnym strzałem z własnej połowy boiska, nie dając żadnych szans bramkarzowi gości. Jego drużyna wygrała spotkanie 3:2 i obecnie zajmuje czwarte miejsce, w Challenge League. Wychowanek FC Wil 1990 jest reprezentantem Szwajcarii w kadrze U20.
Może któryś z klubów T-Mobile Ekstraklasy skusi się na zakup zawodnika i już na wiosnę zobaczymy go na polskich boiskach - wartość piłkarza to 300 tysięcy euro. W końcu całkiem nie tak dawno temu, było w modzie kupowanie piłkarzy znalezionych na internetowych filmikach...

Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau Fabian Schar strzela bramkę zza połowy w meczu FC Wil vs. Aarau