FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Króla piłkarze FC Barcelony zremisowali 2:2 z Malagą. Pomimo tego, iż to gospodarze lepiej rozpoczęli to spotkanie i powinni prowadzić od siódmej minuty, to jednak rywale jako pierwsi wpisali się na listę strzelców, a uczynił to Jose Mauel Pinto. Goście z prowadzenia cieszyli się tylko cztery minuty. Najpierw do siatki trafił niezawodny Lionel Messi, a chwilę później prowadzenie Dumie Katalonii dał Carles Puyol.
Malaga ostatni kwadrans musiała grać w dziesiątkę, gdyż czerwoną kartką ukarany został Nacho Monreal. Podopieczni Manuela Pellegriniego nie złożyli broni i walczyli do samego końca. Opłacało się, bowiem na minutę przed końcem wyrównanie zapewnił Ignacio Camacho.

FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla FC Barcelona zremisowała z Malagą w Pucharze Króla