FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division

W meczu 18. kolejki hiszpańskiej Primera Division piłkarze FC Barcelony pokonali 4:0 Elche i umocnili się na prowadzeniu w tabeli. Mistrzowie Hiszpanii w tym sezonie jeszcze nie stracili punktu  grając na własnym stadionie. W składzie Dumy Katalonii wciąż brakuje Messiego, który wrócił do treningów w ostatnich dniach. Niespodziewanie na ławce rezerwowych znalazł się Neymar, ale Brazylijczyk pojawił się na murawie w drugiej części spotkania.
Podopieczni Gerarda Martino rozpoczęli strzelanie już w 8. minucie, a wynik otworzył Alexis Sanchez. Niecałe dziesięć minut później było już 2:0, a prowadzenie podwyższył Pedro. Po zmianie stron na boisku błyszczał już tylko Sanchez, który ustrzelił hat-tricka.

FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division FC Barcelona pokonała Elche w Primera Division