Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar

W 12. kolejce Eredivisie z powodu bardzo gęstej mgły arbiter Kevin Bloom, zdecydował, że piłkarze Excelsior Rotterdam oraz AZ Alkmaar nie będą dalej kontynuowali spotkania. Wynik po pierwszych czterdziestu pięciu minutach był bezbramkowy. Władze ligi holenderskiej orzekły, że gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za niedokończenie meczu i poinformowały, że zostanie ono dokończone 7 grudnia, o godz. 19:30.
Warunki do gry jak widać były beznadzieje. Kibice płacąc za bilety mogli oglądać tylko pewną część tego, co dzieje się w na boisku. Przed telewizorami było trochę lepiej.. - choć słowo "trochę" jest może napisane nieco na wyrost, bo momentami było jeszcze gorzej.

Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar Eredivisie: Mgła przerwała mecz Excelsior vs. Alkmaar