Logo

Emil Sajfutdinow zakończył sezon

Emil Sajfutdinow poinformował na jednym z portali społecznościowych, że w tym roku nie pojawi się już na żadnym torze żużlowym. Rosjanin zmaga się z urazami, których nabawił się podczas pierwszego meczu półfinałowego żużlowej ekstraligi między Unibaksem Toruń. Zawodnik Dospelu Włókniarz Częstochowa mimo że uniknął złamań, jego rekonwalescencja będzie trwać dłuższy okres. Żużlowiec chce być w stu procentach sprawny przed swoim powrotem, dlatego nie chce gonić się z czasem.
- Mam jeszcze wiele lat kariery przed sobą, zdrowie jest dla mnie najważniejsze, dlatego podjąłem decyzję, aby nie wracać nie w pełni zdrowy. Dziękuję wszystkim za te miłe chwile które spędziliśmy razem w tym sezonie, kibicom Włókniarza za wspaniałe przyjęcie i super doping, moim wieloletnim sponsorom, a także tym nowym, których poznałem w tym sezonie - napisał Sajfutdinow.

Emil Sajfutdinow zakończył sezon Emil Sajfutdinow zakończył sezon Emil Sajfutdinow zakończył sezon Emil Sajfutdinow zakończył sezon Emil Sajfutdinow zakończył sezon Emil Sajfutdinow zakończył sezon

2013-09-16 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Emil Sajfutdinow zakończył sezon

Podobne artykuły i galerie