El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś

W meczu grupy I eliminacji piłkarskich mistrzostw świata reprezentacja Hiszpanii pokonała na własnym terenie 2:1 Białoruś i jest już o krok od zapewnienia sobie awansu. Obrońcy tytułu w ostatnim meczu muszą zdobyć tylko jeden punkt, a ich rywalem będzie słaba Gruzja. Kibice na pierwszego gola musieli czekać godzinę. W 61. minuty po podaniu Gerarda Pique piłkę do bramki skierował Xavi Hernandez. Wynik podwyższył na kwadrans przed końcem Alvaro Negredo, wykorzystując podanie Sergio Ramosa.
W 89. minucie Białorusini zdobyli honorowego bramkę, a na listę strzelców wpisał się Siergej Kornilenko.

El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś El. MŚ 2014: Hiszpania pokonała Białoruś