El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie

W meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata w 2014 roku, piłkarze Argentyny pokonali 2:1 w wyjazdowym spotkaniu Kolumbię. Gospodarze dobrze rozpoczęli pierwszą połowę, a na przerwę schodzili z jednobramkową przewagą. Gola zdobył strzałem z rzutu wolnego Darlon Pabon. Podopieczni Alejandro Sabella wyszli jednak na drugie czterdzieści pięć minut mocno zmotywowaniu i już po kwadransie gry Lionel Messi wyrównał wynik spotkania. Decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył rezerwowy w tym meczu Sergio Aguero – na co dzień występujący w Manchesterze City.
W grupie strefy Ameryki Południowej jak na razie duży tłok – pięc, na dziewieć zespół, dzieli różnica tylko jednego punktu.

El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Kolumbie