El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą

Reprezentacja Anglii zremisowała 1:1 z Ukrainą w meczu grupy H eliminacji piłkarskich mistrzostw świata Brazylia 2014. Goście od samego początku prezentowali się bardzo przyzwoicie i stwarzali groźne sytuacje pod bramką Harta. Współorganizatorzy Euro 2012 wyszli na prowadzenie w 39. minucie po cudownym strzale Jewhena Konopljanka z 25 metrów. Synowie Albionu zaczęli się rozkręcać, ale długo nie mogli doprowadzić do wyrównania.
Udało się to dopiero na trzy minuty przed końcem, ale pomóc w tym musiał rywal - Jewhen Chaczeridi zagrał piłkę ręką w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Frank Lampard. - Straciliśmy gola po pięknym strzale, ale uparcie dążyliśmy do wyrównania. W drugiej połowie graliśmy naprawdę dobrze, stworzyliśmy sporo sytuacji do zdobycia bramki. Nasza porażka byłaby niesprawiedliwa - powiedział trener Anglików Roy Hodgson.

El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą El. MŚ 2014: Anglia zremisowała z Ukrainą